חזון -  "מקסימום ביטחון - למקסימום אנשים" 

ולכן שאיפתנו היא שהמכללה תהווה מרכז לימודי ומוסד מייעץ בינלאומי מוביל בתחומו להכשרה והקניית ידע, עם דגש למצוינות ומקצוענות - לכל העוסקים בתחומי ניהול הביטחון והחירום השונים.
ערכים - רציונל: 

מכללת קורפוס הינה חברה של אנשים. אנו מאמינים כי אנשים הפועלים מתוך ערכים הם העוצמה האמיתית של פעילותנו המקצועית. מערכת הערכים מבוססת על ערכי ליבה אשר ליוו את העשייה שלנו מאז ומתמיד. הם מהווים את ה"רוח" של מכללת קורפוס ומדגישים את היותה מכללה של "אנשים לאנשים".

אכפתיות ותעוזה - האכפתיות מתבטאת בתשומת לב, קשב ודאגה ללקוחות שלנו, לעובדים שלנו, לסביבה בה אנו פועלים. התעוזה משקפת את הרצון שלנו להתמודד עם אתגרים וקשיים ולתור אחר רעיונות חדשים לפיתוח מקצועות האבטחה. האכפתיות מנטרלת את הסיכונים הכרוכים בתעוזה ומעניקה לנו את התעוזה לפעול בעוצמה ובאומץ.

להט ואחריות - הלהט שלנו בא לידי ביטוי בחדוות העשייה, ברצון האמיתי לעשייה, בהכרה פנימית כי ביטחון הפרט והחברה הינו הערך המרכזי. האחריות מלווה אותנו במהלך העשייה שלנו: אחריות לסביבה, לאיכות ולביטחון שלנו. האחריות הינה כלפי החניכים, השותפים והעובדים שלנו ואחריות למשחק הוגן. לקיחת אחריות מלאה הופכת אותנו למכללה מחויבת, הן ללקוחות שלנו והן לחברה כולה. אנו מקפידים לנהוג באחריות ובמסירות גם בלהט העשייה.

מקצוענות, מנהיגות ומשפחתיות - אנחנו גאים ברוח הצוות שלנו ונחושים ומתחייבים להעמיד צוות אשר המקצוענות היא נר לרגליו. אנחנו מתייחסים לצוות שלנו כאל משפחה בה אמון וכבוד הדדי עומדים בראש סדר העדיפויות. מלבד רוח הצוות ששוררת בין מנהלי, עובדי ומרצי המכללה, חרטנו על דגלנו את המשפחתיות כערך עליון. המכללה תשמש כבית לכל העוסקים בתחום הביטחון.

היעד המרכזי של מכללת קורפוס במתן שירות מתבסס על שני ערכים עיקריים:
לוגיסטיקה מיטבית ומקצוענות מרבית.
 

החיבור בין החזון ,הערכים והיעד המרכזי  שלנו מעצב את האופן בו אנו פועלים ומחייב אותנו לבחון כל דבר מחדש, לשפר את הקיים, לייצר פתרונות חדשניים המשפרים את איכות חייהם וביטחונם של אנשים ולקיים פעילות עסקית המניבה ערך גבוה לכל מי שנמצא בקשר עם המכללה.
{{trans:c254f1a38098f5d5765a5cc06e99b1af_1}} image{{trans:c254f1a38098f5d5765a5cc06e99b1af_1}} image